Všetko, čo potrebujete, aby ste boli úspešní. Tvorba web stránky, vizuálnej identity, seo, nastavenie ppc alebo značky na mieru.

naše služby

Stratégia

Definovaním stratégie značky získavame pevné základy, na ktorých staviame dizajn a marketing značky. Jej výsledkom je správne zvyšovanie povedomia a zlepšenie pozície na trhu.

V rámci strategických služieb ponúkame:
- Prieskum trhu
- Positioning
- Produktovú stratégiu
- Strategické budovanie značky

Dizajn

Dizajn, ktorý tvoríme je nadčasový, no zároveň konzistentný, funkčný a jednoduchý na používanie. Naše dizajnové služby zahŕňajú komplexnú tvorbu novej značky alebo redizajn tej aktuálnej.

V rámci dizajnových služieb ponúkame:
- Naming
- Tone of voice
- Logo dizajn
- Vizuálna identita
- Produktový a obalový dizajn

Web

Webové stránky a ich užívateľské prostredie, ktoré vytvárame, sú jednoduché na používanie, vyzerajú skvelo a zabezpečia vám jedinečné miesto v online priestore.

V rámci webových riešení ponúkame:
- Prezentačné web stránky
- Tvorba e-shopu
- UI/UX Audit
- Web dizajn

obsah

Obsah, ktorý vytvárame zvyšuje organickú návštevnosť a vzdeláva vaše publikum, čo v konečnom dôsledku vedieť k zvyšovaniu autority na trhu.

Ponúkame tvorbu rôznych typov obsahov:
- Ebooky
- Infografiky
- Články
- Obsah na sociálne siete
+ a mnoho iného

Marketing

Vytvoríme pre vás marketing, ktorý bude napĺňať vaše obchodné ciele. V spojení so stratégiou a dizajnom maximalizuje výkon, efektivitu a návratnosť investícií.  

V rámci marketingových riešení ponúkame:
- SEO
- PPC
- Marketingovú stratégiu
- Performance marketing
- Emailový marketing
- Marketing sociálnych médií

konzulting

Neviete, čo potrebujete na to, aby ste ďalej rástli? V rámci našej expertízy vám radi poradíme a pripravíme vhodné postupy pre váš rast.

Ponúkame konzulting v oblasti:
- Stratégie
- Marketingu
- Dizajnu
- UX/UI
- CRO
- Tvorby obsahu

"Z nápadu či myšlienky vedia vytvoriť reálny produkt, ktorý funguje a vie zaujať. Spolupráca s Whay je profesionálna a zároveň priateľská. Moje požiadavky vedia kreatívne "vyšperkovať" a uskutočniť v krátkom čase. Spoluprácu s nimi si vážim a vrelo odporúčam!"

Ing. Marek Hlaváč
Konateľ, Ing. Marek Hlaváč, s.r.o.

"S agentúrou Whay mám výborné skúsenosti. Môžem s istotou povedať, že majú vynikajúci prehľad v oblasti marketingu. Ich ochota je neuveriteľne vysoká a sú veľmi flexibilní, čo sa týka časových možností stretnutí. Vykonanú prácu odviedli skvele a výsledky nám veľmi pomohli."

Simon Melišek
Konateľ, Ready After

“Celkové dojmy z mojej skúsenosti s touto agentúrou sú veľmi pozitívne a som rád, že som mal príležitosť s nimi pracovať. Odporúčam ju preto každému, kto hľadá skutočne profesionálny a spoľahlivý tím pre svoje marketingové a brandingové aktivity.”

Mgr. Marek Hvolka
Idea Maker & Graphic designer

Chcete spolupracovať s online marketingovou agentúrou, ktorá vám to naozaj uľahčuje?

Ďakujeme! Vaša správa bola odoslaná!
Ojoj! Pri odosielaní formulára sa vyskytla chyba.